مجموعه پاندا شما را به خرید بهترین محصولات انواع تشک ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پتو مسافرتی چهارخانه باران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولیدی پتو مسافرتی ارزان قیمتکانال عمده فروشی پتو مسافرتی ارزانصادرات انواع پتو ایرانیفروش عمده پتو مسافرتی چهارخانه باران
پتو مسافرتی چهارخانه باران

پتو مسافرتی چهارخانه باران با الیاف ویسکوز گیاهی تولید می شود که می تواند وزن های متفاوتی از 400 گرم تا یک کیلوگرم را داشته باشد و بر همین اساس هم قیمت گذاری می شود. فروش عمده پتو باران در نمونه های آبتین، تینا، پریا، مروارید و … انجام می شود.

پتوهای مسافرتی

تولید کنندگان پتو در کشور ما، امروزه موفق به این شده اند که نمونه های مختلف پتو را با الیاف گوناگون و در وزن های مختلف، تولید نمایند و از جمله آن ها می توان به شرکت تولید کننده پتو باران اشاره نمود که پتوهای مسافرتی خوب و ارزان قیمت را تولید می نماید.

پتو مسافرتی ارزان قیمت

تولیدی پتو مسافرتی ارزان قیمت

شرکت تولیدی پتو باران، به منظور شروع فعالیت های خود، تحقیقات گسترده ای به انجام رسانید تا بتواند محصولی بر اساس نیاز بازار را ارائه نماید و ضمن حفظ کیفیت، رنگبندی های خوبی هم تولید کند.

ارائه محصول پتو با تنوع 8 تا 12 رنگ مختلف در هر کارتون به صورت وکیوم شده، از ویژگی های پتوهای باران می باشد و در وزن های گوناگون می توانید برای سفارش آن ها اقدام نمایید.

پتو مسافرتی ارزان

کانال عمده فروشی پتو مسافرتی ارزان

کانال عمده فروشی پتو از جمله فرصت هایی است که شما بتوانید به خرید انواع مدل پتو ارزان قیمت مسافرتی اقدام نمایید و شرکت پاندا خواب که در زمینه عمده فروشی پتو فعالیت می نماید، پتو باران را به شما پیشنهاد می نماید.

تولید و بسته بندی پتو باران به صورت کاملا وکیوم شده و در کارتن های 55 عددی، 50 عددی، 45 و … انجام می شود که این مسئله بر اساس وزن پتو و همچنین مدل های مختلف پتو انجام می شود.

انواع پتو ایرانی

صادرات انواع پتو ایرانی

یک فعالیت خوب و اقتصادی که در عرصه پتو می توان به انجام رسانید، مربوط به صادرات پتو ایرانی به بازارهایی نظیر عراق و افغانستان و … خواهد بود.

در صورتی که بخواهید شما هم در این عرصه تجاری و سودآوری فعالیت نمایید و نیاز به یک مرجع مناسب برای تامین پتو مسافرتی داشته باشید، می توانید با ما در تماس باشید.

پتو مسافرتی چهارخانه باران

فروش عمده پتو مسافرتی چهارخانه باران

پتو مسافرتی چهارخانه باران با ویژگی های مثبتی که دارد، یک محصول خوب برای پخش کنندگان پتو و یا صادرکنندگان این محصول به حساب می آید.

در صورتی که بخواهید شما هم از سودآوری های مربوط به پتو مسافرتی باران بهره مند شوید و اقدام به خرید عمده این مدل پتو نمایید، می توانید با ما در تماس باشید.

مژده مرشدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پاندا شما را به خرید بهترین محصولات انواع تشک ها دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید